WYMARZONE

Recenzje

MEFISTO jewellery

Z całego serca polecam Iza_Odlewnia, fachowe doradztwo, profesjonalne podejście do Klienta i bardzo dobra jakość odlewów w konkurencyjnych cenach.

Testowa

Świetne miejsce

Nord Digital

Współpracujemy z Odlewnią Iza od roku. Cenimy sobie bezpośredni kontakt z p. Adamem, przy naszym wspólnym projekcie. Dziękujemy za tą współpracę!

FILIMONIUK Design

Polecam Odlewnię Iza. Od kilku lat mam przyjemność z nią współpracować. Zawsze terminowo i bez problemów. Miły kontakt 🙂

MONOPOLKA

Jako projektantka i rzemieślniczka cenię sobie współpracę z Odlewnią Iza. Nigdy nie zawiodłam się na jakości, terminach realizacji i kontakcie z działem odlewni. Ciesze się, że mogę rozwijać moją pracownię i wprowadzać nowe złote projekty do oferty.

Jubiler ONYKS

Bardzo duży wybór wyrobów. odlewy dobrej jakości, bardzo dobry kontakt z firmą. To wszystko sprawia, że współpracujemy już od wielu lat.

Do prawidłowego działania strony wykorzystujemy pliki cookies. Dzięki temu możliwa jest poprawna analiza funkcjonalności strony oraz prowadzenie działań marketingowych. Działamy zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając dalej z naszej strony internetowej wyrażają Państwo zgodę na przedstawione zasady.

ZŁOTNICY