WYMARZONE

Recenzje

Zakład Jubilerski Ryszard Korzeb

Odlewnia z bardzo bogatą i różnorodną ofertą. Katalogowe dane techniczne (waga i średnice gniazd kamieni) zgodne z rzeczywistością. Szeroka oferta elementów pierścionków zaręczynowych umożliwia łatwe dostosowanie do budżetu klienta. Elastyczne warunki współpracy i szybka realizacja zamówień umożliwia utrzymywanie krótkiego cyklu produkcyjnego. Brak problemów ze zwrotami w przypadku rzadko występujących wad odlewów.

Pracownia Jubilerska Korn

Jakość odlewów, bogaty wybór, terminowość, kontakt, wszystko bez najmniejszych uwag, szczerze polecam.

Rozeta.Tuchola

Polecam, bardzo dobry kontakt, odlewy o wysokiej jakości, towar dobrze zabezpieczony do transportu.

Zakład Złotniczy K. Kowalewicz

Jesteście kozaki odlewnictwa.

ZlotnikKolodziej

Z pełnym przekonaniem polecamy Wasze usługi każdemu złotnikowi. Odlewy dostarczane do naszej pracowni złotniczej wykonane są z wielką dbałością o najmniejszy szczegół. Oprawione kamienie są najwyższej jakości, błyszczące i odporne. Odlewy są czyste, bez żadnych niedoskonałości idealne do dalszej obróbki, dzięki czemu nasza praca staje się łatwiejsza i bardziej satysfakcjonująca. Ogromny plus dla Was za profesjonalne katalogi zawierające szczegółowy opis i realistyczne zdjęcia oraz często pojawiające się nowe wzory. Wasz personel jest bardzo pomocny i przyjazny, zawsze można liczyć na doradztwo. Dziękujemy za wzorową współpracę i zaufanie.

RSJubiler

Wszystko udało się bez problemu odlewy bardzo fajne, masywne. Co najważniejsze pierścionki mają grube porządne szyny.

Jakub Propst

Jestem niezwykle zadowolony z usług odlewni IZA, której powierzam proces odlewania złota i srebra. Od samego początku doświadczenie z tą firmą było pozytywne i profesjonalne. Odlewy najwyższej jakości, bez dziur, gładkie i schludne. Nieprzerwanie od ponad 10 lat wspomagają mnie przy różnego rodzaju projektach. Polecam z czystym sumieniem.

MEFISTO jewellery

Z całego serca polecam Iza_Odlewnia, fachowe doradztwo, profesjonalne podejście do Klienta i bardzo dobra jakość odlewów w konkurencyjnych cenach.

Nord Digital

Współpracujemy z Odlewnią Iza od roku. Cenimy sobie bezpośredni kontakt z p. Adamem, przy naszym wspólnym projekcie. Dziękujemy za tą współpracę!

FILIMONIUK Design

Polecam Odlewnię Iza. Od kilku lat mam przyjemność z nią współpracować. Zawsze terminowo i bez problemów. Miły kontakt 🙂

MONOPOLKA

Jako projektantka i rzemieślniczka cenię sobie współpracę z Odlewnią Iza. Nigdy nie zawiodłam się na jakości, terminach realizacji i kontakcie z działem odlewni. Ciesze się, że mogę rozwijać moją pracownię i wprowadzać nowe złote projekty do oferty.

Jubiler ONYKS

Bardzo duży wybór wyrobów. odlewy dobrej jakości, bardzo dobry kontakt z firmą. To wszystko sprawia, że współpracujemy już od wielu lat.

Do prawidłowego działania strony wykorzystujemy pliki cookies. Dzięki temu możliwa jest poprawna analiza funkcjonalności strony oraz prowadzenie działań marketingowych. Działamy zgodnie z Polityką Prywatności. Korzystając dalej z naszej strony internetowej wyrażają Państwo zgodę na przedstawione zasady.

ZŁOTNICY